قوانین عمومی :

سلب مسئولیت

محتوای سایت آموزش بورس جهت اطلاع رسانی و صرفا نظر شخصی نویسنده می باشد. سایت آموزش بورس هیچ مسئولیتی را در قبال سود یا ضرر احتمالی کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب موجود در سایت آموزش بورس بر عهده کاربر می باشد.

خرید کردن هر یک از محصولات و عضویت سایت آموزش بورس به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

تمامی مطالب و محصولات سایت آموزش بورس توسط سردبیر تهیه و نگارش شده و هر گونه سو استفاده از آن مشمول قوانین کپی رایت خواهد شد.

 نحوه ارائه پشتیبانی

پشتیبانی آموزش بورس برای محصولات غیر رایگان بوده و در مورد موارد درج شده در محصولات می باشد و شامل اطلاعات اضافی نمی باشد.

فعالیت سایت آموزش بورس در حوزه آموزش بورس، اخبار بورسی و تحلیل شاخص ها و نماد های بورسی ، تحلیل دلار و طلا و… می باشد و شامل ارائه سیگنال نمی باشد و مسئولیت هر گونه استفاده از تحلیل ها ، چه رایگان و غیر رایگان بر عهده کاربر میباشد.

محصولات آموزش بورس از نظر قانونی و شرعی برای یک نفر قابل استفاده است. بدین منظور در صورت استفاده افراد بیشتر باید مجدد خریداری شود.

 کمک به کاربران، موفقیت و به درآمد رسیدن آنها تنها شوقی است که در دل داریم ، احترام متقابل مهمترین اصل تعامل است متاسفانه از ارائه خدمات پشتیبانی به کاربرانی که احترام را حفظ نمی کنند معذوریم و حساب کاربری آنها مسدود می گردد.

در صورتی که محصولی مشکل ساختاری داشته باشد باید توسط سازنده حل شود ، در صورتی که کاربری امکان صبر برای حل مشکلات از سمت سازنده را ندارد  مسئولیتی بر عهده آموزش بورس نمی باشد .

مدت زمان پشتیبانی برای هر محصول ارائه شده تا یک ماه پس از تاریخ خرید می باشد و پس از آن برای تمدید پشتیبانی لازم است مجدد محصول خریداری شود.

 عودت وجه:

از کاربران گرامی خواهشمندیم قبل از خرید محصول و عضویت ویژه با دقت خاصی همه چیز را در نظر بگیرند. با توجه به اینکه فایل های دانلودی مانند کالا فیزیکی قابل مرجوع نیست و مطالب محدود شده برای اعضای ویژه اختصاصی می باشد ،بنابرین عودت وجه میسر نبوده و تنها در صورت تشخیص کارشناس پشتیبانی سایت آموزش بورس انجام می شود.

خرید اشتباه به هیچ شکلی قابلیت تعویض یا تغییر یا عودت وجه را ندارد.

تغییرات توافقنامه:

سایت آموزش بورس حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

keyboard_arrow_up